Описание
Горивна камера за вграждане Vision 700 Avant Scene 13kW, от френския производител Fonte Flamme, с дизайн на вратата с изчистени форми, подходящ за всеки интериор.
Моделът е пряк наследник на компактния FlashVision, с няколко нововъведения в конструкцията (две от които собствен патент) за още по-ефективно изгаряне и съответно по-малко вредни емисии.
На камерата са присъдени максималните 5 звезди по стандарта Flamme Verte. Предлага се с 3 различни дизайна на вратите.
| Номинална мощност | 13.00 kW |
|---|---|
| Полезен ефект на горенето (рандеман) | >79 % |
| Средно отделяне на СО | 0.07 % |
| Тегло | 160 кг |
| Димоотвод | 180 мм |
| Горна клапа | ![]() |
| Врата с вертикално повдигане | ![]() |
| Двойно горене | ![]() |
| Варианти със странични стъкла | ![]() |
| Призматично стъкло | ![]() |
| Обло стъкло | ![]() |
| Пиролизно стъкло | ![]() |
| Стандартно чекмедже за пепел | ![]() |
| Вградено чекмедже за пепел | ![]() |
| Без чекмедже за пепел | ![]() |
| Вътрешно огнище, облицовано с шамот | ![]() |
| Възможност за облицоване на вътрешното огнище с шамот (заплаща се допълнително) | ![]() |
| Гаранция | 5 години |









